MEAN WELL HLG-600H-12-A Kapcsolóüzemű tápegység; LED; 480W; 12V; 40A; 90-305VAC; 127-431VDC; IP65
Tápegységek LED világítási rendszerekhez fémházzal, IP65 vízállósággal - tápfeszültség: 90-305VAC; 127-431VDC - IP65 szabványnak megfelelő, lezárt fémház - beépített aktív PFC funkció - 4KV túlfeszültség-állóság az IEC61000-4-5 szabványnak megfelelően - rövidzárlat, túláram, túlfeszültség és hővédelem - kimeneti feszültségszabályozás potenciométerrel az A változatban - kimeneti áramszabályozás A potenciométerrel - 3 az 1-ben fényerőszabályozási funkció a B változatú modellekben (1~10VDC, PWM, ellenállás) - hűtés nyitott légkeringtetéssel - üzemi hőmérséklet -40~+70°C - hatásfok akár 90,5%
Adatok
Gyártó
Mean Well
Anyag
FÉM
Fényforrás típusa
480W / 12V / 40A