MEAN WELL LPV-100-12 Kapcsolóüzemű tápegység; LED; 102W; 12V; 8.5A; 90-264VAC; 127-370VDC; IP67
"Feszültségtápegységek LED világítási rendszerekhez, vízálló IP67
- tápfeszültség: 90-132VAC(LPL), 180-264VAC(LPH), 90-264VAC(LPV)
- tömör műanyag ház, amely megfelel az IP67 szabványnak
- állandó kimeneti feszültség a terheléstől függetlenül
- rövidzárlat, túlterhelés és túlfeszültség elleni védelem
- hővédelem az LPL és LPH modellekben
- 300VAC túlfeszültségállóság 5 másodpercig
- II. osztályú szigetelés
- hűtés nyílt légkeringtetéssel
- 2 év garancia"
Adatok
Gyártó
Mean Well
Anyag
Műanyag
Fényforrás típusa
102W / 12V / 8.5A